Kameralı Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kameralı Su Tesisatçısı :

Kameralı Su Tesisatçısı Firması Olarak Profesyonel Çözümler Sunmaktayız.. Makro Tesiat İletişim.

Günümüz koşullarında dairede bulunan su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinde sizlere destek verirken, tesisatçılığımızın yanı sıra kullandığımız ekipmanlarda işlevsellik kazandırmaktadır.
Bu ekipmanlarımızdan kamera bize su kaçağı bulma konusunda hız kazandırmaktadır. Su kaçağı bulurken noktasal işlemler yapıp, noktasal görüntülemeler yapmaktadır. Su kaçağının yanı sıra tıkanıklık oluşan hatlarda görüntülemeler yapıp siz müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Kameralar su kaçağı problemlerinde hattın içinde HD görüntüler alır. Bu görüntülerde kırık, çatlak, çökme ve conta kayması gibi vb. durumlar gözlemlenir, teşhiş konur. Bu konuda kamera bizler için çok önemlidir.

Acil Su  Tesisatçısı

Dairemizde oluşan problemlerde çözüm ararken oluşan en büyük etkenlerden biri ise işi hızlı bitirmektedir. Evlerimiz su kaçağı, tıkanıklık vb. konularda daha büyük tahribatlar oluşmadan hızlı bir şekilde müdahale gerekmektedir. Bu konuda firmamız probleme hızlı müdahalede bulunur ve problem büyümeden çözüme kavuşturur. Ekiplerimiz bölge farketmeden problem karşısında hızlı müdahalede bulunur.

Siz müşterilerimiz aradığı takdirde en yakın bölgede bulunan tesisat ekiplerimiz hızlıca yola çıkar ve kısa süre içerisinde bölgeye intikal etmiş olur. Bu da siz müşterilerimize acil durumlarda mağdur olmadan yardımcı olmuş oluruz.

Dairelerde oluşan problemlerde kameralı su kaçağı bulma işlemi yapmaktayız. Kameralı su kaçağı bulma işlemi yapılırken kameranın özelliği zeminde bulunan suyun yoğunluğunu ölçmektedir.
Zeminde bulunan yoğunluğa göre gerekli ölçümler yapılarak noktasal belirlemeler yapılır ve kaçağın yeri gösterilir. Ve bunların yanında pimaş borularında oluşan problemlerde kamera boru hattının içerisinde ilerleyerek kaçak ve sebebini araştırmamızda yardımcı olur.
Boru içerisi kamera ile incelenip çatlak, kırık ya da tıkanma noktası tespit edildikten sonra ekip arkadaşlarımız problem olan bölgenin analizini yapıp çözüm yolları sunar. Aynı gün içerisinde çözülebilecek işlemlere anında müdahalede bulunur. Fakat zaman alacak işlemler
müşterilerimize randevu verilerek işleme alınır. Müsait olunan zaman diliminde tamiri yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemi

Zemin ya da duvarlarda oluşan su kaçaklarını kamera ve akustik dinleme cihazları ile kırmadan noktasal olarak bulmak mümkündür. Kameraların tespit ettiği boruların çatlak noktası ya da kırık noktası teşhis edilerek nokta belirlenir ya da akustik dinleme cihazları ile zemin dinlemeleri yapılarak patlak noktanın teşhisine ve tespitine karar verilir. Firmamız kırmadan su kaçağı bulma işleminde görüntüleme ya da dinleme yaparak kesin sonuca ulaşır.

Su kaçağı tespiti konusunda geliştirilen teknolojiler sonrasında kaçak tespiti yapmada hızlı
güvenilir ve ekonomik çözümler için farklı türde cihazlar geliştirildi. Şafak tesisat sayesinde bu ekipmanlara doğru ekiplerle ulaşmak mümkün. Teknolojiyi zamanında ve doğru noktada kullanarak Şafak Tesisat hizmet ve odak noktası olmayı başarmıştır. Ekipmanlar betonun
derinliklerinde bulunan bulunması zor olan kaçakları personel kalitesiyle birlikte hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzman kadromuz ve profesyonel cihazlarımız sayesinde kısa sürede işlem yapmaktayız. Firmamızda bulunan kameralar ve ekipmanlar sayesinde kırmadan dökmeden ve hiç bir yer batmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktayız. Firmamız her geçen gün yenilikçi olup son teknolojiler ile yerinde müdahalelerde bulunmaktadır.

Su Kaçak Tespit Yöntemleri

Firmamız su kaçağı tespit yöntemleri konusunda birden fazla yöntemler kullanmaktadır.
1-Akustik dinleme cihazı: Daire bulunan su kaçağını test pompaları ile test ederek ölçümler yapmaktayız. Test pompaları ile ölçüm yaptıktan sonra tesisatta bulunan suyun basıncını yükselterek akustik dinleme cihazları ile zemin ve duvarları yüksek kalibrede dinlemekteyiz.
2-Kamera : Kamera dairede bulunan su kaçağı hususunda atık su hatlarında bulunan (Pimaş hatları) kırılmalar, çatlaklar ve benzeri durumları ince ayrıntısıyla gösterip yer belirlemesi yapmaktadır.
3- Termal kamera : Termal kamera zeminde ve duvarda bulunan su kaçaklarında yüksek ısı ve düşük soğuklukta ölçümler yaparak zemine yayılan suyun ısı haritasını göstererek su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Tıkanıklık Açma

Lavabo, tuvalet, banyo gibi alanlardaki tıkanıklıkları, modern yöntemlerle açıyoruz. Tıkanıklık sorunlarını daha fazla bekletmeden, hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Banyo Lavabo Gider Açma

Giderlerde oluşan tıkanıklıkları, zarar vermeden ve etkin bir şekilde açıyoruz. Güvenilir hizmetlerimizle, gider problemlerinizi kökten çözüyoruz.

Pimaş Logar Açma

Eviniz ya da iş yerinizde oluşabilecek tıkanıklıklar için profesyonel ve garantili hizmet sunuyoruz.

Bapcılar Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespiti